درباره ما

ما خلاق هستیم

داستان ما

گروه وب سایت بساز یک گروه حقوقی بازاریابی دیجیتال است که بر کیفیت، نوآوری و سرعت تمرکز دارد. ما تکنولوژی را برای به دست آوردن نتایج برای رشد مشتریان وکسب و کار خود استفاده کرده ایم. ما خود را در اخلاق کاری، یکپارچگی و نتایج نهایی خود مفتخر می دانیم. در طول سال ها، ما توانسته ایم طرح های خیره کننده و برنده جایزه را در مجلات مختلف ایجاد کند و در عین حال مشتریان را در رسیدن به وب سایتی هرچه بهتر و به روز تر یاری می کند.

فلسفه

فلسفه شرکت ما ایجاد همان وب سایتی است که اکثر شرکت ها می خواهند: آسان برای پیدا کردن، شیک و جذاب، بارگیری سریع، منعطف برای تلفن همراه و آسان برای خرید و تجارت.

مأموریت

تمام فرایند و محصولات ما همه ی آن چیزی است که در اطراف یک کسب و کار کوچک یا بزرگ زمانی که شروع به کار می کنند به آن نیاز دارند. اطمینان داشته باشید که کار با ما همواره یک تجربه سریع، آسان و بدون هیچ زحمتی را برای شما و کسب و کارتان به ارمغان می آورد. ما مشتریان خود را بدون داشتن برچسب قیمت کاذب به کنترل کامل وب سایت خود می بریم. تیم دوستانه ما پس از اینکه وب سایت شما را کاملا شناسایی و کسب و کار شما را زندگی می کند، تخصص خود را ارائه می دهد.

تیم توسعه

ما به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه توسعه نرم افزارهای موبایل، تجربه گسترده ای در ایجاد برنامه های کاربردی تلفن همراه بومی با ویژگی های طبقه بندی شده برای تمامی سیستم عامل های عمده تلفن همراه از جمله iOS، Android، BlackBerry OS و ویندوز موبایل دارد. توسعه دهندگان نرم افزار تیم ما می توانند برنامه کاربردی مناسبی را ایجاد کنند که نیازهای کسب و کار، صنعت و تجارت شما را برآورده می کند.

تیم طراحی

با طراحان برند ما این واقعیت را پذیرفته ایم که کارایی، قابلیت و تجسم سه عامل مهم در طراحی رابط ها و وب سایت ها می باشد. ما با استفاده از این استراتژی، با شما کار می کنیم تا این اطمینان حاصل شود که اهداف پیام رسانی و بازاریابی ما با طرح هایی که ایجاد می کنیم، تنها برای پیشرفت کسب و کار شماست. ما با شما کار خواهیم کرد و ایده شما را به زندگی تبدیل خواهیم کرد.

بیایید پروژه شما را شروع کنیم

ما به شما در دستیابی به اهداف کسب و کارتان کمک خواهیم کرد