خدمات ما

افکار شما با ما خلق خواهد شد

خدمات ما

بازاریابیاجتماعی

اگر به دنبال افزایش فروش و یا برندینگ هستید بازاریابی اینترنتی یکی از جدیدترین و ارزانترین روش‌ها در مقایسه با بازاریابی سنتی است.

بازاریابیاینترنتی

سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و … سرویس‌هایی هستند که شما را در بیشتر دیده شدن توسط مشتریانتان یاری می‌نماید.

طراحی اپلیکیشن

امروزه اکثر سایت ها ، مخصوصا سایت های فروشگاهی و خدماتی ، نیازمند اپلیکیشن های اندروید و آی او اس هستند. شما می توانید یک برنامۀ مناسب برای گوشی‌های اندرویدی طراحی کنید تا مشتریان به راحتی با شما ارتباط داشته باشند

طراحی وب سایت

امروزه هر شرکت و حتی شخص متخصصی برای معرفی خود نیازمند وب سایت مناسبی در اینترنت است. کار ما طراحی سایت اختصاصی بر پایه نیاز مشتریان با بروزترین متد های روز دنیا

بهینه سازیو توسعه وب

بهینه سازی و سئو سایت یک سلسله مراحل و عملیات هایی است که بر روی یک وب سایت انجام می شود تا محتوای آن برای موتورهای جستجو قابل فهم تر باشد.

بهینه سازیجستجوگرها

بهینه سازی یا سئو وب سایت و بهبود جایگاه آن در موتورهای جستجو از آن نظر مهم است که غالبا افراد، پس از جستجو در مورد یک موضوع خاص تنها به نتایج نمایش داده شده در صفحات اول توجه میکنند.

فرآیند ما

برنامه ریزی و تحقیق

ما در ابتدا با شما مصاحبه کاملی در مورد پرژه طراحی سایتتان خواهیم داشت و اطلاعات دقیق و مورد نیازتان را آنالیز می کنیم.

تایید و قرار داد

پس از آنالیز دقیق طرح انتخابی شما قرارداد طراحی سایت عقد می‌گردد و میزان پیش‌پرداخت,پرداخت نهایی و زمان تحویل مشخص می‌گردد.

شروع طراحی اولیه

در این مرحله با اطلاعات بدست آمده یک نسخه آفلاین از کار طراحی می کنیم تا شما با چهره وب سایت خود ابتدا آشنا شوید و تغییرات مورد نیازتان را اعمال کنید.

پیاده سازی آنلاین و آموزش

پروژه شما به صورت آنلاین پیاده سازی شده و شما وب سایت خود را به صورت آنلاین مشاهده کرده و پس از آن آموزش های لازم کار با پنل خود را به شما ارائه می دهیم.

پشتیبانی

پس از اتمام طراحی سایت کار ما به اتمام نمی‌رسد بلکه همواره در کنارتان آماده پشتیبانی و یاری رساندن به شما هستیم.

طراحی سایت

وب‌سایت‌هایی که ما تولید می‌کنیم تمیز و تازه هستند و هر کدام منحصر به فرد طراحی شده‌اند. علاوه بر این، ما تلاش می کنیم اطمینان حاصل کنیم که تمام سایت های ما استانداردهای دسترسی درخواست شده توسط کنسرسیوم جهانی وب را برآورده می کنند. وب سایت های ما در پرکاربردترین مرورگرها با وضوح های مختلف صفحه آزمایش می شوند.

بهینه سازی موتور جستجو

هدف از بهینه سازی در صفحه و خارج از صفحه، ایجاد یک موضوع منطبق با کلمات کلیدی هدف شما است. موتور جستجو یک ربات است، نه یک انسان… و بنابراین، شما باید فرآیند اثبات شده ما را برای آموزش ربات دنبال کنید تا زمانی که مشتریان بالقوه شما در جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خاص هستند، وب سایت شما را معرفی کند.