بازاریابی موبایلی

بازاریابی موبایلی

بازاریابی موبایلی

بازاریابی موبایل آخرین تکنولوژی است که به شما کمک می کند تا مشتری های جدیدتری را جذب کنید – مشتریانی که پول بیشتری را صرف می کنند، اغلب! ما می توانیم به شما کمک کنیم یک کمپین بازاریابی تلفن همراه برای برقراری ارتباط، برقراری ارتباط و حفظ مشتریان خود از طریق درب باز و بسته استفاده کنید

خدمات ما

بازاریابی آنلاین یکی از محبوب ترین روش های بازاریابی است. اما تعداد قابل توجهی از کاربران تلفن همراه توانایی یک کمپین بازاریابی آنلاین را از بین می برد. همانطور که تعداد کاربران تلفن همراه بیشتر است، اثربخشی و موفقیت نهایی یک کمپین بازاریابی تلفن همراه بسیار قوی تر از آنچه شما می توانید از یک کمپین بازاریابی آنلاین انتظار داشته باشید، که امروز هنوز یک روش بسیار محبوب برای بازاریابی است.

“بازاریابی اس ام اس”

بستر بازاریابی پیام کوتاه ما برای کسب و کار شما طراحی شده است، به شما اجازه می دهد تا فورا با مشتریان ارتباط برقرار کنید و به مشتریان خود بپیوندید.

“خدمات وب سایت های تلفن همراه

به عنوان یک سرویس کامل خدمات، ما طیف وسیعی از خدمات وب همراه ارائه می دهیم. این شامل طراحی موبایل، استراتژی و توسعه برنامه می شود.

“توسعه برنامه موبایل”

“ما به شما در ایجاد یک تجربه بدون درز برای برنامه های وب خود بر روی دستگاه های دستی با استفاده از طراحی پاسخگو، HTML5 و CSS3 کمک می کنیم.”

آنچه ما انجام می دهیم

ما با مشتریان گسترده در شبکه های اجتماعی توانایی های چند کاناله خود را در سراسر پیام کوتاه، MMS، وب موبایل، صدای، کدهای QR و ایمیل برای بهره مندی از تجارب مشتریان در سراسر چرخه عمر کسب و کار مشتریان ارائه می کنیم.

خدمات بازاریابی تلفن همراه ما

  •  وب سایت های تلفن همراه
  • بازاریابی اس ام اس
  • کمپین های جستجوی تلفن همراه
  • تجارت سیار
  • بارکد 2D / کدهای QR
  • توسعه برنامه موبایل
  • کمپین های تبلیغاتی بازاریابی موبایل

پروژه وب سایت را

شروع کنید

ما به شما در دستیابی به اهداف خود و کسب و کار شما کمک خواهیم کرد.

پروژه هایی که انجام داده ایم

ما در حال ساخت اتصال در فن آوری وب برای رسیدن هدف مشتری به واقعیت هستیم