ارسال همزمان به پیام رسانهای داخلی و خارجی

آیا قصد ارسال همزمان پیام ها به کانال ها در پیام رسان بله،گپ،ایتا،تلگرام به صورت همزمان و مدیریت پیام ها دارید؟ امروزه با توجه گسترش و تعدد شبکه های اجتماعی ارسال پیام ها و مدیریت آنها مشکل می باشد ولی با سایت پیشکار24 می توانید ارسال انبوه پیام در شبکه های مجازی ایرانی و خارجی را در یک مکان را مدیریت کنید . می توانید تمام پیام ها را چک کنید .

دیگه لازم نیست تصاویر و فیلم ها و حتی نام کانل خود را در زیر متن تغییر دهید .تمامی این فرآیند به صورت خودکار در سامانه پیشکار 24 انجام می شود.

 ارسال گروهی به تلگرام و بله و ایتا و گپpishkar24.jpg

https://pishkar24.ir

ارسال زمان‌بندی‌شده پیام ها

مطالب خود را پیشاپیش در سامانه بارگذاری کنید و با استفاده از قابلیت ارسال زمان‌بندی، دغدغه‌ای برای اداره کانال یا گروه خود نداشته باشید.

مدیریت متمرکز

در پیشکار24 می‌توانید مطالب ارسال شده، در نوبت ارسال، پیش‌نویس‌ها و مطالب حذف شده را بصورت تفکیک‌شده مشاهده کنید و در صورت نیاز پس از ارسال، مطالب را ویرایش یا حذف نمائید

درج زیرنویس و امضای ثابت برای کانال

با استفاده از این قابلیت می‌توانید متن، ایموجی، لینک عضویت یا هر آیتم دیگری را به عنوان زیرنویس در ذیل مطالب ارسالی درج کنید

حذف زمان‌بندی‌شده

در هنگام ارسال پست می‌توانید زمان حذف آن را تعیین کنید تا مطالب شما در زمان تعیین شده بصورت خودکار از کانال یا گروه حذف شود.

تغییرات در پیام ارسال شده

این امکان در پیام رسان های تلگرام و گپ موجد می باشد

ارجاع به پیام ماقبل

این امکان در تلگرام و پیام رسان بله موجود می باشد

مدیریت همه شبکه‌های اجتماعی در یک مکان
ارسال همزمان پیام به همه شبکه هاب اجتماعی با یک کلیک