افکار شما با ما خلق خواهد شد


خدماتما

ما طیف گسترده ای از خدمات بازاریابی دیجیتال و وب را ارائه می دهیم. خدمات ما عبارتند از: طراحی وب، توسعه وب، بازاریابی رسانه های اجتماعی، SEO و غیره.طراحی وب سایت

امروزه هر شرکت و حتی شخص متخصصی برای معرفی خود نیازمند وب سایت مناسبی در اینترنت است. کار ما طراحی سایت اختصاصی بر پایه نیاز مشتریان با بروزترین متد های روز دنیا

Read More

بهینه سازیو توسعه وب

بهینه سازی و سئو سایت یک سلسله مراحل و عملیات هایی است که بر روی یک وب سایت انجام می شود تا محتوای آن برای موتورهای جستجو قابل فهم تر باشد.

Read More

بهینه سازیجستجوگرها

بهینه سازی یا سئو وب سایت و بهبود جایگاه آن در موتورهای جستجو از آن نظر مهم است که غالبا افراد، پس از جستجو در مورد یک موضوع خاص تنها به نتایج نمایش داده شده در صفحات اول توجه میکنند.

Read More

بازاریابیاجتماعی

اگر به دنبال افزایش فروش و یا برندینگ هستید بازاریابی اینترنتی یکی از جدیدترین و ارزانترین روش‌ها در مقایسه با بازاریابی سنتی است.

Read More

بازاریابیاینترنتی

سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و ... سرویس‌هایی هستند که شما را در بیشتر دیده شدن توسط مشتریانتان یاری می‌نماید.

Read More

strong>طراحی اپلیکیشن

امروزه اکثر سایت ها ، مخصوصا سایت های فروشگاهی و خدماتی ، نیازمند اپلیکیشن های اندروید و آی او اس هستند. شما می توانید یک برنامۀ مناسب برای گوشی‌های اندرویدی طراحی کنید تا مشتریان به راحتی با شما ارتباط داشته باشند

Read More

99%
SATISFIED CUSTOMRES
18
WINNING AWARDS
206
WORDPRESS INSTALLS
73
DAILY COFFE


Website Design

The websites we produce are clean and fresh, each uniquely designed. Furthermore, we endeavor to ensure all our sites meet the accessibility standards demanded by the World Wide Web Consortium. Our websites are tested in the most commonly used browsers at different screen resolutions.

UNDERSTAND MORE

Search Engine Optimization

The goal of on page and off page optimization is to generate a theme consistent with your targeted keywords. The search engine is a robot, not a human … and therefore, you must follow our proven process to educate the robot so that it brings your website up when your potential customers are searching for specific business related keywords.

UNDERSTAND MORE

Why Choose UsThe Websites we make are optimized

Our Agile Methodology of development is proven and effective

Strong focus on business requirements and ROI

No compromise on quality of website

We’re quick to response to the clients need

Delivering services and solutions right for your business

No worrying as we have an expert web development team

Our web developers are experienced and certified

We build responsive websites that auto adapt to device screens

Extensive project management experience


Our Process


برنامه ریزی و تحقیق

ما در ابتدا با شما مصاحبه کاملی در مورد پرژه طراحی سایتتان خواهیم داشت و اطلاعات دقیق و مورد نیازتان را آنالیز می کنیم.

1

تایید و قرار داد

پس از آنالیز دقیق طرح انتخابی شما قرارداد طراحی سایت عقد می‌گردد و میزان پیش‌پرداخت,پرداخت نهایی و زمان تحویل مشخص می‌گردد.

2

پیاده سازی آنلاین و آموزش

پروژه شما به صورت آنلاین پیاده سازی شده و شما وب سایت خود را به صورت آنلاین مشاهده کرده و پس از آن آموزش های لازم کار با پنل خود را به شما ارائه می دهیم.

4

پشتیبانی

پس از اتمام طراحی سایت کار ما به اتمام نمی‌رسد بلکه همواره در کنارتان آماده پشتیبانی و یاری رساندن به شما هستیم.

5

THEY SAYLatest From Blog


وب سایت ارزان قیمت

راز سایت های ارزان قیمت در چیست؟ با اندکی جستجو در بین آگهی های طراحی سایت متوجه تفاوت قیمت ها می شوید. از سایت های بسیار ارزان تا رقم های بسیار بالا. اما...

Continue Reading
by:
04 مارس 2020
0 Comment

تفاوت دیپ وب و دارک وب:

«دیپ‌وب» و «دارک‌وب» لایه‌های مخفی و تاریک اینترنت هستند که در نگاه اول، شاید تصور کنیم به بخش یکسانی از اینترنت اشاره می‌کنند؛ حال آنکه دیپ‌وب و دارک‌وب مجزا هستند. اغلب...

Continue Reading
by:
04 مارس 2019
0 Comment


OUR CLIENTS